filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Sundance
http://www.sundance.org
Festiwal Filmowy Sundance
Przyznawane nagrody:
Główna Nagroda Jury
Nagroda Publiczności
Nagrody Reżyserskie
Nagroda Festiwalowa
Nagroda Specjalna Jury
Nagroda im. Waldo Salta
Nagroda Jury
Wyróżnienie Specjalne
Nagroda Jury w konkursie Kino Światowe
Nagroda Międzynarodowego Jury
Nagroda Publiczności w konkursie Kino Światowe
Nagroda Specjalna
Nagroda Specjalna Jury w konkursie Kino Światowe
Trofeum Filmowców
Wyróżnienie Specjalne Jury
zobacz oczekujące materiały
$videos
$videoCount
edycje rozdania nagród
2024
In the Summers
2023
Tysiąc i jeden
2022
Niania
2021
CODA
2020
Minari
2019
Clemency
2018
Złe wychowanie Cameron Post
2017
I Don't Feel at Home in This World Anymore
2016
Narodziny narodu
2015
Earl i ja, i umierająca dziewczyna
2014
Whiplash
2013
Fruitvale
2012
Bestie z południowych krain
2011
Do szaleństwa
2010
Do szpiku kości
2009
Hej, Skarbie
2008
Rzeka ocalenia
2007
Ojcze nasz. Krew z krwi
2006
Piętnastolatka
2005
Forty Shades of Blue
2004
Wynalazek
2003
Amerykański splendor
2002
Własne tempo - trzy portrety
2001
Fanatyk
2000
Zbuntowana
1999
Trzy pory roku
1998
Rozgrywka
1997
Niedziela
1996
Witaj w domku dla lalek
1995
Piwne rozmowy braci McMullen
1994
What Happened Was...
1993
Ruby w krainie szczęśliwości
Publiczna terapia
1992
In the Soup
1991
Poison
1990
Chameleon Street
1989
True Love
1988
Ciepło i słonecznie
1987
The Trouble With Dick
Waiting for the Moon
1986
Gładkie słówka
1985
Śmiertelnie proste
newsy
zobacz wszystkie
Dokument o Aleksieju Nawalnym podbija Sundance
SUNDANCE 2021: "CODA" i "Summer of Soul" triumfują
SUNDANCE 2020: Kto wybierze zwycięzców festiwalu?
Festiwal Sundance ujawnia program
SUNDANCE 2019: Krystyna Janda wśród laureatów!
Wyróżnieni w roku 2024
Ibelin
(
2/3
)
Girls Will Be Girls
(
2/3
)
In the Summers
(
2/2
)
A Real Pain
(
1/2
)
Daughters
(
1/2
)
Sugarcane
(
1/2
)
Love Me
(
1/2
)
Dar Sarzamin-e Barâdar
(
1/2
)
Dìdi
(
1/2
)
Naturalna dzikość serca
(
1/1
)
Nagradzani aktorzy
ost. 10 lat
ost. 20 lat
wszystkie rozdania
Clifton Collins Jr.
Ben Whishaw
Valeria Bertuccelli
Ben Dickey
Nagradzane aktorki
ost. 10 lat
ost. 20 lat
wszystkie rozdania
Krystyna Janda
Teresa Sánchez
Chanté Adams
Lio Mehiel
Rhianne Barreto
Rosa Marchant
Preeti Panigrahi
Nagradzani reżyserzy
ost. 10 lat
ost. 20 lat
wszystkie rozdania
Sian Heder
Blerta Basholli
Questlove
Nate Parker
Alfonso Gomez-Rejon
Lee Isaac Chung
Damien Chazelle
Talal Derki
Rokhsareh Ghaemmaghami
Fernanda Valadez
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.