PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8873}

Pret-a-Porter

Prêt-à-Porter
6,0 5 640
ocen
6,0 10 1 5640
6,4 8
ocen krytyków
Pret a Porter
powrót do forum filmu Pret-a-Porter

jestem zdziwiona

ocenił(a) film na 10

tym, ze tak malo osob ocenilo Pret-a-Porter, i ze komentarze sa raczej slabe.
Dla mnie byl to chyba najlepszy film Altmana, jaki udalo mi sie zobaczyc. Masa znanych twarzy, (chocby Cher wygadujaca takie glupoty, ze skora cierpnie), dobra obsada (no, Figury nie licze... choc tylek do kamery pokazala ladnie ;)), typowe latmanowskie, zagmatwane poczucie humoru :-)
Wysmienity film 10/10!

Hasza

Figura nie jednemu musiala ten tyleczek pokazac aby dotac rólkę;p...a film cienki jak flaki z olejem, nei obsada o tym decyduje!

ocenił(a) film na 10
J_C_WELLS

Dałam 10 za satyrę z jaką przedstawił ten zmanierowany śmierdzący światek.
Pozdrawiam wszystkich projektantów mody haute coutre czy jakoś tam buheheheee

J_C_WELLS


ten film cie przerasta. spadaj oglądac szybkich i wkur...onych nr 34.

ocenił(a) film na 5
Hasza

to ma byc najlepszy Altman? przepraszam bardzo....

washack


ten film cie przerasta. spadaj oglądac szybkich i wkur...onych nr 34.

ocenił(a) film na 9
Hasza

Najlepszy jak dla mnie to nie, ale jeden z lepszych, co mnie zaskoczyło, bo przecież stosunkowo mało znany. Mnie szczęka opadła podczas końcowego pokazu - genialnie prosty pomysł, i miły dla oka ;-) Ponadto Loren i Mastroianni parodiujący scenę striptizu z "Wczoraj, dziś, jutro" de Siki - bomba!

ocenił(a) film na 8
Hasza

Interesuje się modą dlatego zdecydowałam się obejrzeć ten film. Na początku czułam się trochę zmieszana, bo tyle wątków, jeden do drugiego nie pasuje, w ogóle o CO CHODZI?! Ale oglądam dalej. Powiem szczerze, że film jest miłą niespodzianką. Świetnie pokazuje modę końca lat 90, obsada jest rewelacyjna! A końcówka... Może to będzie głupie, ale na samej końcówce poczułam się wzruszona. Ujęcie tej modelki w ciąży było... niesamowite ;) 8/10

ocenił(a) film na 5
j_piecyk

Też się interesuję, ale dla mnie film baaardzo średni. Początek, jak flaki w oleju, wlecze się i wlecze. Miałam ochotę już wyłączyć i dalej nie oglądać, ale jednak ciekawość zwyciężyła :P. Może i modę ówczesną dobrze pokazuje, obsada jest pierwszej klasy. Ale... jest nieco powierzchowny. Wolałabym, aby reżyser skupił się bardziej np na konkretnym projektancie; jego kolekcji. Rozbudował ten wątek, a nie ukazywał co chwilę bohaterkę graną przez Julię Roberts z butelką i w łóżku

Ingrid_Bergman


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

ocenił(a) film na 7
Hasza

Początkowo nie chciałam uwierzyć, że to Altman. Później próbowałam już tylko dociec, co nim kierowało, gdy tworzył ten obraz... Aktualnie, nie próbuję nawet dopatrywać się głębi w tym bajorku. Gdyby nie Sophia Loren, Marcello Mastroianni czy Anouk Aimée, nie tknęłabym płyty z filmem nawet metrowym kijem.

magmos


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones