PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9997}

Słoneczni chłopcy

The Sunshine Boys
6,3 1 110
ocen
6,3 10 1 1110
Słoneczni chłopcy
powrót do forum filmu Słoneczni chłopcy

Powiem wam szczerze, spadłem z krzesła ze śmiechu. Tak śmiesznego filmu jeszcze chyba nie widziałem. Widać że Allen miał do tekstów coś do powiedzenia, są świetne. Pozdrawiam i polecam ten film z całego serca.

ocenił(a) film na 9
BMF

obejrzałam zachęcona pozytywnymi opiniami, i potweirdzam, film jest przezabawny, brzuch mnie rozbolał od śmiechu. mam film na DVD, bedę sobie aplikować co jakiś czas dla ćwiczenia mięśni przepony ;-)

ocenił(a) film na 9
BMF

zgadzam się! świetny humor! świetne teksty! świetni aktorzy! czegoś więcej potrzeba do szczęscia? ;>

użytkownik usunięty
m0nobody

No właśnie... Film ABSOLUTNIE mnie nie zachwycił. Nigdy się tak nie wynudziłam na filmie z Woodym, a przyznam że kocham jego filmy... Ale sama nie wiem czego temu filmowi brakuje...dobrzy aktorzy, świetny pomysł, ale... najwyraźniej brak polotu. Jak dla mnie 5/5 i nie mówcie że się nie znam na dobrym humorze. Zaśmiałam się z kilka razy na tym filmie głównie z dowcipów Allena ale i "Wejść!" i "a co miałem do niego mówić? Panie Synku?!" Ale ogólnie jestem zawiedziona.

ocenił(a) film na 4

Mam tak samo jak Ty. Zaledwie kilka fajnych tekstów, a film całościowo nuży.

ocenił(a) film na 9
BMF

to najbardziej pozytywny film jaki widziałem, po prostu pełen optymizmu, polecam koneserom dowcipu!!! (chociażby na poprawienie humoru;d)

Cmaku

Czyli jednak faktem jest, że dowcip może się zestarzeć. Ci którym się podobał to Clark, a Ci którym nie to Woody. I nie bez powodu mieszam postać fikcyjną z rzeczywistą... sorx.

ocenił(a) film na 7
Cmaku

Świetne teksty ! Polecam.

ocenił(a) film na 4
BMF

Zartujesz?? Mnie ten film po prostu znudził

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones