Alessandra Mussolini

7,2
4 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alessandra Mussolini

W końcu ta pani również bawi się w politykę, a mimo to, mogę wystawić jej ocenę. Co innego taki Berlusconi czy inny Kaczyński...

magmos

Bo ona jest aktorką i eurodeputowaną i ma kontrowersyjne nazwisko a Kaczyński to tylko idiota.

Sam_Worthington

Nie jest aktorką - jest prawnikiem, gwoli ścisłości. Za młodu zagrała ze swoją ciocią (Sophią Loren) w kilku filmach i od tamtego czasu zajmuje się tylko polityką. Podobnie z Kaczyńskim ("O dwóch takich..."; absolwent prawa), choć on akurat nie miał takiej fajnej cioci, więc musiał występować z bratem.

magmos

Kolejna dziwna sprawa. Właśnie na Wikipedii przeczytałam, że ukończyła medycynę. W biografii Loren znalazłam zaś informację, że ukończyła prawo (i specjalizowała się w prawie filmowym).

magmos

A co do Kaczyńskiego się zgadzasz? :)

Sam_Worthington

Jakie tam kontrowersyjne, zaden przywodzca Wloch nie cieszyl sie az takim poparciem jak Mussolini.

Potepiali go tylko za pomoc Hiterowi bo nie lubil Zydow a wielu faszystow to Zydzi i dlatego, ze zaangazowal sie w wojne zamiast oglosic neutralnosc.

Gdyby oglosil neutralnosc to dzisiaj istnialo by Krolestwo Wloch, z Krolem-marionetka na czele, istnialby jakis Duce ktory by nimi rzadzil a Mussolini bylby bardzo ceniony, przynajmneij tak jak Pilsudski w Polsce.

Al_Bundy

Kontrowersyjne nazwisko choćby w Polsce bo to polski portal a co do Włoch to nie ma znaczenia co tam o nim sądzą.

Sam_Worthington

Zdaje sie, ze Mussolini nic nie mial do Polakow, nigdy nas nie zaatakowal itd. nie wiem czemue mielibysmy go nie lubic.. Benio to byl nawet spoko chlopiec do poki nie zarazil sie pewnymi pogladami od Hitlera.

Zreszta i tak nie mogl nas zaatakowac bo Wlochy byly za daleko a jakby to zrobil to jego armia zostala by totalnie zmasakrowana, bez pomocy niemiec nie mogl podbic Grecji i mial problemy z Etiopia...

magmos

,,Bawi". Wg mnie ona się nie bawi. Może i są (lub byli) politycy którzy okazjonalnie występowali w filmach (vide Andrzej Lepper), lub aktorom zachciewa się polityki, ale ona jest polityczką z prawdziwego zdarzenia. Gorzej z aktorstwem, bo cóż to siostrzenica .... wiadomo kogo (na układy nie ma rady). Poza tym to piosenkarka, lekarka, menedżerka, podobno prawniczka i coś w rodzaju modelki (w Playboyu pojawiła się). Jednym słowem - człowiek orkiestra. A taki sam wothington to tylko ,,tuba" lewactwa (a nie żaden multiinstrumentalista).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones