Sabrina Ferilli

7,9
779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sabrina Ferilli
lions

Nie zgodzę się! W filmie "Wielkie piękno" po raz pierwszy miałem okazję ją oglądać na oczy i był to dla nich balsam!Nie chcę jej porównywać do innych bo to zawsze jest ocena subiektywna i każdy ma inny gust. Nie interesuje mnie jak wyglądała 30 lat temu...wystarczy mi, że dla mnie pięknie się starzeje i jest atrakcyjna....

x_carlito

mi sie tez podobla w wielkim pieknie ale jak zobaczylem jej plastikowe i zbotoksowane oblicze na googlach fascynacja odeszla

lions

Nie wiem jak wyglądała 30 lat temu. Podejrzewam, że jednak mało atrakcyjnie. Wiem natomiast jak wyszły jej zdjęcia do Kalendarza Maxa na rok 2000. Uważam, że 15 lat temu jej uroda była wprost zniewalająca. Coś z tego jej zostało i jej piękne atuty można było oglądać w Wielkim pięknie. Na pewno wciąż jest bardzo atrakcyjną kobietą. Często porównywaną do Bellucci.

srick.pl

P.S. To właśnie dzięki tamtym zdjęciom, które gdzieś mi się przewinęły zacząłem interesować się kim ta kobieta jest. Z dziesięć lat temu i niestety od tamtej pory niewiele o niej słyszałem (dobrego, interesującego pod względem aktorskim). To też świadczy, że jednak nie jest tak "dobra" jak Monica :D

lions

Prześmiewczy kąśliwy, dwuzdaniowiec chama, który myśli że będzie wiecznie młody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones