Sabrina Ferilli

7,9
779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sabrina Ferilli

Jest po Sofii Loren i Monice Bellucci jedną z większych gwiazd kina włoskiego.Moim zdaniem lepsza od belucci.Nie jest gwiazdą takiego formatu jak Monica, bo grywa we włoskich produkcjach.

nosferatu

Mam 2 zastrzeżenia

1 - Gdzie zapodziala się w największych gwiazdach kina włoskiego Gina Lollobrigida?

2 - Sabrina jest moim zdaniem dużo lepszą i ładniejszą aktorką od Bellucci.

nosferatu

DOHOKŁADNIE TAK! Moim zdaniem Bellucci miała zwykłego farta bo nie jest jakoś uderzająco piękna a utalentowana tym bardziej. Ferilli za to posiada nie tylko urodę ale i kunszt aktorski i to w niej świat powinien dostrzec prawdziwy kanon urody.

Tourqshe

Moim zdaniem Belluci jest uderzająco piękna, a zwłaszcza w Malenie. Jest tak piękna i zjawiskowa, że ja jako stuprocentowa i heteroseksualna kobieta nie mogłam wyjść z podziwu nad jej idealną uroda. A Ferilli ma sztuczne policzki, które wyglądają komicznie. O innych ewentualnych interwencjach chirurga się nie wypowiem, gdyż nawet jeśli są to aż tak "po oczach nie rażą". Monica Belluci zapewne korzysta też z medycyny, ale estetycznej z umiarem i wciąż wygląda świeżo i pięknie a pani Ferilli choć ładna to niestety sztucznie wygląda w Potworach naszych czasów. Więc dla mnie ta pani choć zadbana to żaden kanon urody.

Asiulka1984

W istocie policzki jak u chomika, sztuczności tam u niej sporo, może była piękna, zanim zrobiła sobie taką krzywdę... Zbyt często chirurgów odwiedzają ludzie, którzy nie mają żadnych defektów, tylko problem z akceptacją upływu czasu. Lepiej wyglądać na swoje lata, niż groteskowo...

nosferatu

DOHOKŁADNIE TAK! Moim zdaniem Bellucci miała zwykłego farta bo nie jest jakoś uderzająco piękna a utalentowana tym bardziej. Ferilli za to posiada nie tylko urodę ale i kunszt aktorski i to w niej świat powinien dostrzec prawdziwy kanon urody.

Tourqshe

Gdyby Ferilli byla na miejscu Bellucci powiedzielibyscie, ze Bellucci piekniejsza i bardziej utalentowana. Takie dziwne zachowanie i typowo polskie czyli wstawianie sie za ofiarami losu, ludzmi ktorym sie mniej poszczescilo. A Bellucci jest piekna i nie ma co podwazac czegos co jest oczywiste.

magdalena_16

Nie sądzę że mówiłabym ze Bellucci bardziej mi się podoba bo ewidentnie wole Ferilli. Gdyby rzeczywiście była bardziej utalentowana to z pewnością nie uważałabym Ferilli za lepszą. Bo staram sie być obiektywna w swoich ocenach i jak dotąd mi się to udaje

Tourqshe

A ja lubię obie panie, bo obie są piękne i obie są świetnymi aktorkami. Hough.

magdalena_16

Uroda to jedno (jak dla mnie, obie panie są absolutnie zjawiskowe!), talent - to co innego. Uważam, że Bellucci świetnie sprawdza się w rolach stricte "wizualnych" (ponętnych uwodzicielek, obiektów westchnień, namiętnych kochanek), natomiast zupełnie nie przekonuje mnie jako aktorka dramatyczna! Co innego Ferilli, która na ekranie jest w stanie przeistoczyć się w daną postać; sięgnąć prawdziwych wyżyn, jeśli chodzi o siłę i złożoność ekspresji. Umiejętnie łączy więc dramat granej przez siebie postaci z urokiem prawdziwej kobiety.

magdalena_16

Obie są piękne, Monica miała więcej szczęścia - ot, jak to w życiu:)

użytkownik usunięty
nosferatu

Zarówno Sabrina jak i Monica to piękne i utalentowane aktorki. Mają podobny typ urody jednak nie zgadzam się, że Monica jest gorszą aktorką. To, że ktoś nie gra w filmach na skalę światową nie oznacza, że jest niedoceniany. Może po prostu lubi mniejsze produkcje i ceni prywatność?

nosferatu

"Jest po Sofii Loren i Monice Bellucci jedną z większych gwiazd kina włoskiego (...)"

Po pierwsze: naprawdę nie rozumiem jak tak wielką artystkę, jaką bez wątpienia jest Sophia Loren, można stawiać w jednym szeregu z Monicą Bellucci (prześliczną, ale niespecjalnie utalentowaną, delikatnie rzecz ujmując)? To trochę tak, jakby porównywać Laurenta czy Valentino z panią Krysią, krawcową zza rogu. Po drugie: gdzie Anna Magnani, Silvana Mangano, Giulietta Masina, Monica Vitti, Claudia Cardinale czy wreszcie Gina Lollobrigida?!?!


Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nosferatu

Tak!

nosferatu

Anna Falchi - "Dellamorte Dellamore",
Violante Placido - "Amerykanin",
Silvia Monti - "Mózg",
Sophia Loren - "Matka i córka,
Claudia Cardinale - "Zawodowcy",
Monica Bellucci - "Malena,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones