Sophia Loren

Sofia Villani Scicolone

8,3
4 116 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Loren

Ona serio ma 80 lat :O ? No szacun

bakari1

Ile razy widzę Sophię myślę, żeby mi się chciało w jej wieku tak o siebie zadbać i tak wyglądać :).

madz20

Wchodziłem tu zobaczyć myślę hmm pewnie ma z 60 a tu 80 :O serio w wieku 80 lat mogę śmiało bez wstydu powiedzieć że ona jest piękna :) . Zobaczysz w wieku 80 lat czy ci się będzie chciało ;)

bakari1

Daj Boże, żebym dożyła tak pięknego wieku jak Loren... Mam jednak życzenie, żeby czas do moich 80 urodzin płynął jak najwolniej :).

madz20

Dasz radę :) śmiem twierdzić że masz go jeszcze bardzo dużo więc spokojnie ale mi też się wydaje że po 18 czas leci szybciej ;) .

bakari1

Też mam takie wrażenie, że po 18-tych urodzinach czas leci szybciej, choć wcale nie czuję upływu czasu (może dlatego, że pracuję z dużo starszymi osobami ode mnie i wciąż mnie traktują po ojcowsku) i póki co, odpukać, nie widzę jego skutków - oby jak najdłużej :P.

madz20

Dokładnie nie dawno miałem 17 a tu już na karku 20 :O ciężko trochę sobie wyobrazić co to będzie jak będzie się miało 40 :D a co dopiero 80 .

bakari1

Co mężczyźni mogą wiedzieć o upływie czasu? Jesteście pod tym względem uprzywilejowani :).

madz20

haha Kobiety to muszą zawsze zaczynać :D ja nie chcę mieć łysej czachy ^^

bakari1

Toż to podobno oznaka męskości :P.

madz20

Hahahah na szczęście nikt u mnie nie był i nie jest łysy ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones