Sophia Loren

Sofia Villani Scicolone

8,3
4 123 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Loren

Wspaniała aktorka i jedna z najpiękniejszych kobiet świata!, a tylko 7 tematów - wstyd!!!!!!
A na śmiesznych stronach "gwiazdeczek" niby to pięknych, mnóstwo tematów, widać jak młodzi docaniają i znają kino... a szkoda bo wspaniała kobieta :):):)

Szczepan_5

To ty chyba modelek Victoria's Secret nie widziałeś :P. To są dopiero cuda :-). Sophia jest piękna, ale... troche jej brakuje.

Szczepan_5

Hm, dla mnie najbrzydsza z najpiękniejszych. Dziwny nos, mała dolna szczęka i zbyt wielkie w porównaniu z tym usta. Gina Lollobrigida, jeśli chodzi o wygląd, biła ją na głowę.

Szczepan_5

a ja ją lubię
kiedyś oglądałam filmy z nią
jest dobrą aktorką o czym świadczy Oscar i jej inne role

Szczepan_5

Sophia brzydko się zestarzała (nie wiem czy to wina operacji botoxu czy innego syfu) i drażni mnie jak w filmach i na reklamach wdzięczni się do kamery jakby był seksowną 20 latką. Takie rzeczy są po prostu niesmaczne i nie przystoją aktorce jej formatu. Podobnie zachowuję się Senyszyn i Agnieszka Perepeczko

zonk_2

zgadzam się z powyższą wypowiedzią.
Uważam, że to na prawdę fantastyczna aktorka, ale to nie zmienia faktu, że nie cierpię jej oglądać na ekranie.Niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones