Sophia Loren

Sofia Villani Scicolone

8,3
4 128 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Loren

Lubię Sophię i bardzo ją doceniam zwłaszcza jako aktorkę.
Jest dla mnie legendą i jedną z najpiękniejszych kobiet, ale mam wrażenie, że to co z siebie zrobiła na jesień życia jest przesadą. Wiem, że to seksbomba, ale wygląda bardzo sztucznie i nie potrafi się godnie starzeć tak jak Bardot. Sophia nie powinna nosić już takich dekoltów i tak krótkich spódniczek, że jak usiądzie to majtki jej widać
Czy zgadzacie się ze mną ?

Claude_Claude

Nie widziałem jej w aż tak krótkiej spódniczce. Dekolty nosi, ale już skromniejsze. Poza tym zwróć uwagę, że nosi suknie, które zakrywają większość ciała, przede wszystkim ramiona i ręce. Niestety przez ostatnie kilka lat się postarzała znacznie, ale nadal jest wielką osobowością. Bardot jest po prostu strasznie zaniedbana i to nie jest kwestia godności. Są inne. Bardot usunęła się w cień, walczy o prawa zwierząt, a Loren błyszczy, mimo wieku nadal potrafi zwrócić na siebie uwagę. Obie Panie podziwiam, za to co robiły i robią, chociaż bardziej znam dorobek Sophii.

kybe

Kiedyś widziałam fragment filmu z nią, zaimponowała mi swoim talentem, niestety nie znam jej filmów, proszę o polecenie na początek czegoś:) a jeżeli chodzi o jej styl w ubieraniu się to należy pamiętać, że pochodzi z Włoch, to pokolenie kobiet, dla których dekolty i mini to coś oczywistego do późnego wieku, cała telewizja kipi od golizny.

GaGa_8

Nie widziałem wielu filmów z nią, ale na pewno warto zobaczyć "Matkę i córkę". Podobała mi się w "Szczególnym dniu". Na początek polecam włoskie filmy z nią, amerykańskie to inna bajka.

kybe

"Bardot jest po prostu strasznie zaniedbana i to nie jest kwestia godności. "

Wybacz, ale chyba trochę mylisz pojęcia.

Brigitte Bardot wygląda tak, jak powinna wyglądać kobieta w Jej wieku - jak babcia. Natomiast Sofia przypomina bardziej sztuczną, woskową kukłę.

Ja rozumiem, że żyjemy w czasach kiedy trzeba być pięknym i wiecznie młodym, ale bez przesady.
Można się starzeć z godnością, tak jak wspomniana B.B. właśnie.
Jest szczupła, ma zawsze elegancko związane w kok włosy, ubiera klasyczną czerń. Do tego nosi delikatny makijaż. Czy to według ciebie "zaniedbanie"? Bo dla mnie niezbyt.

bardotek69

Właśnie ja też nie rozumiem, dlaczego ludzie mówią, że B.B jest zaniedbana ? Jest piękną babcią, wygląda na tyle ile ma lat ;)

Claude_Claude

Bardotka moim zdaniem na prawdę o siebie nie dba.Może chce zestarzeć się tak jak normalna kobieta hmh?A co do Sophii to moim zdaniem ona nie jest jakaś ,,plastikowa''.Po prostu chce wyglądać ładnie?Muszę przyznać , że jest nadal śliczna :)

bardotek69

Bardot ma całe oczy na czarno pomalowane, to nie jest delikatny makijaż. Ma dość niechlujny image obecnie. Nie zarzucam jej niczego, po prostu stwierdzam fakt. Dla mnie to nie jest istotne, myśl co chcesz. Obie Panie się różnią. Na pewno żadnej z nich nie obraziłbym stwierdzeniami typu "sztuczna kukła". Poza tym Sophia jest lepszą aktorką, B.B. miała mega seksapil przede wszystkim.

Claude_Claude

To Bardotka może sobie pozwolić na frywolne wdzianka.
Jest przecież młodsza od Sophii o całe 8 dni.

Claude_Claude

Czy nie widzicie tego, że B.B. może sobie pozwolić na starzenie się z godnością. Zawsze była piękna i te ślady dawnej świetności wciąż widać. Natomiast Sofia zawsze miała specyficzą urodę, dla niektórych była ładna, dla innych nie. Operatorzy musieli wynajdywać rózne sposoby, by w filmach nie było widać Jej wielkiego nosa. To makijaż, piekne włosy, duży biust i włoski charakter uczyniły z Jej seksbombę. Bez kosmetyków wygładałaby poprostu brzydko, a dzisiaj to wogóle wiedżma by z Niej była. Dlatego uważam, że ta "sztuczność" jest w Jej przypadku niezbędna. Inna sprawa, ze jest utalentowaną aktorką i zagrała w większej ilości dobrych filmów niż Brigitte.

delonka_fw

w życiu nie czytałam bardziej absurdalnej wypowiedzi. Mocny makijaż, idealne fryzury na każdą okazję i temu podobne to była ówczesna moda i wszystkie aktorki w latach 60. tak wyglądały, nawet w scenach pod prysznicem. jeszcze nigdy żadna aktorka nie zrobiła kariery makijażem! żeby mierzyć seksapil wielkością nosa, trzeba urodzić się w dzisiejszych czasach, kiedy standardy urody wyznaczają chirurdzy plastyczni i twory skalpela w postaci Megan Fox. cały urok w odmienności, tysiące dziewczyn o rzekomo idealnej urodzie nie zrobiły takiej kariery jak Sophia. co do Bardot, to przypomina mi się taki dowcip: siedzą dwie staruszki i czytają gazetę. jedna pokazuje zdjęcie B.B. i mówi "Patrz, kiedyś chciałyśmy wyglądać tak jak ona, a teraz ona wygląda tak, jak my!". nic dodać, nic ująć. z godnością zestarzała się Stefania Grodzieńska, ale nie B.B. Bardotka jest przykładem właśnie tego, jak piękna kobieta może się brzydko zestarzeć

gatoblanco

Ciekawe, gdzie napisałam, że Sophia zrobiła karierę makijażem. Nic nie mam także co do Jej nosa. Proszę na przyszłość czytać ze zrozumieniem, Swoją drogą, intyguje mnie jak potoczyłyby się losy Loren bez Carla Pontiego. Co do bardotki - bardotku, gdzie jesteś? Na pomoc !

Claude_Claude

Co racja to racja:)

Sol1987

Jedna z najlepszych aktorek jakie oglądałam.

Claude_Claude

nie da sie byc wiecznie mlodym ale bardotka jako mlodosc to dla mnie boskoc!!!!! bardziej niz sofia. teraz sofia z siebie robi plastika. pewnie pije wodke z formalina na sniadanie jak rocky balboa miksowane swieze jajka ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones