PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36948}

Matka i córka

La ciociara
7,4 327
ocen
7,4 10 1 327
Matka i córka
powrót do forum filmu Matka i córka

gdy TVP była fajna telewizja i puszczała dobre filmy, pokazali Matkę i Córkę. Wstrząsający film. Ten seans pamietam go do tej pory.
Dziwnie jakoś mi, ze nikt nie napisał tuuu

holy_zyefki

To ten film gdzie w czasie podroży do domu zostały obie zgwałcone przez czarnoskórych żołnierzy? Nie wiem czy dobrze kojarzę :s

fiolek_89

no to to, utkiwlila mi Sophia , jej duma i w ogóle,
ja nawet tego filmu nie rozumiałam tak całkiem, miałam chyba ze 6 lat

użytkownik usunięty
holy_zyefki

wie może ktoś gdzie moge znalezć tą wersje z 1988 roku? szukam szukam i nic...

na zagranicznych warezach/torrentach napewno go znajdziesz, w wersji polskiej jest to niemal niemozliwe, pozostaje Ci jedynie monitorowanie programu telewizyjnego tvp lub taki puls od czasu do czasu puszcza podobne filmy, sam go ogladalem bodajze na tv4 lub pulsie

Na Zone Europa pojawia się co jakiś czas..

ocenił(a) film na 6

...i na gryzoniu, i na YT. Oczywiście nie po polsku.

ocenił(a) film na 9
holy_zyefki

Ja też pamiętam tę dumę i wstrząsające przeżycia obu kobiet. Bardzo trudno odbierałam ten znakomity film jako małe dziecko... :((

ocenił(a) film na 5
holy_zyefki

Ja właśnie też kojarzyłem ten film, kolorową wersję, a nie tą oryginalną z lat 60-tych. Dlatego kiedy w końcu zobaczyłem pierwowzór, zgłupiałem. Bo niby to samo, ta sama Sophia Loren, podobna historia, tylko że okoliczności jakoś nieco inne. Teraz już nie pamiętam szczegółów, ani to w czym tkwią różnice między tymi dwoma filmami, ale to w jakiś sposób oczywisty remake. Dobry film, ale nie wiem po co nakręcili go raz jeszcze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones